Yottsu no yōso - kapitola 3

15. března 2012 v 21:06 | Yoko-chan
Část třetí!!!!!!!!!!

,,Tak nám ukaž co dokážeš." řekl Kakashi. A začal test.

Kakashi tam jen tak stál a nic nedělal. Chvíli tam bylo naprosté ticho. Njednou však začal hrabat a něco vytahovat, Youko jen zbystřila, ale nevěnovala tomu příliš pozornosti. Kakashi pořád štrachal, když v tom vytáhl svou největší zbraň - tu známou knížku vlastnoručně podepsaný samotným mistrem Jirayou. Ano jak už všichni jistě tušíte vytáhl obávanou knížku Icha Icha Paradise. Otevřel ji na osudové stránce číslo 13 a začal číst a dá se říct, že Youko začal úplně ignorovat.

Youko se nemohla přestat divit. *Bože můj!!! On je fakticky nenormální!!! Číst takovouhle slátaninu!!! Dobře. Chápu. Ale kdyby alespoň nečetl zrovna tenhle díl. Ten další je mnohem lepší!!!!* Rozčilovala se v mysli Youko. Povzdechla si, zavřela oči, nadechla se a otevřela oči, ve kterých plály modré plamínky. Oči, které říkaly, že jsou připravené k boji. Kakashi jen zvedl jedno oko (jaké jiné že, když v tom druhém má sharingan) jenže to neměl dělat. Uviděl ty modré plamínky žhnout v bojovném pohledu. Na chvíli se zarazil, odtrhnul svůj pohled od knížky. Zadíval se na Youko, která rychle sáhla po kunaji a hodila ho po něm. On se mu vyhnul a hodil po ní taky pár kunajů. Přesto že letěli snad rychlostí ona je však všechny chytla. Naruto, Sai ani Kakashi se nestačili divit. Šedohlávek se však jen ušklíbl. Zřejmě to nestačí, pomslel si a začal tvořit pečetě. Ze země vystřelili dva dřevěné šlahouny, které mířily rovnou na Youko. Ta tam jen tak stála. Když v tom najednou zmizela. Šlahouny se navzájem minuly a rozpadly se vejpůl. Ve stejnou chvíli!!! Kdy? Jak? Ptali se všichni. Nechápali to. Kde je? Ptali se všichni. Najednou se objevila před Kakashim a zaútočila na něj pěstí. Usmála se.

V tu chvíli se tam na ně přišla podívat i Sakura. Uviděla jak Kakashi a Youko používají pouze taijustu. A musela uznat že nejsou zrovna špatní. Youko by klidně mohla konkurovat Leemu nebo dokonce i mistru Gaiovi!!! Zdá se že boj pěstí už nudil, tak se rozhodli, že to trochu zpestří. Kakashi vytvořil 15 stínových klonů a řekl: ,,Uvidíme jak si poradíš s tímhle." A Youko mu jen odsekla: ,,Tsse to nic není to dokážu i se zavázanýma očima." A uvázala si šalu kterou měla na krku přes oči. Klony se proti ni rozběhly v plné rychlosti. Šáhla po kataně, která se jí houpala přivázaná u pasu. Vytáhla ji z pochny a spustila svůj tanec. Likvidovala jeden koln po druhém. Nebyly pro ni nic složitého. Sakura nemohla uvěřit svým očím. Přímo žasla. *Je úžasná. Musela tvrdě dřít. Tohle neni možné, tohle se nemohla naučit sama. Prostě nemohla.* pomyslela si Sakura. Youko si stáhla šálu a řekla: ,,Tak jaké to bylo? Sensei" dodala. ,,Musím uznat že nejsi špatná." odpověděl jí sensei.

Boj poračoval dál. Byla to ůžasná podívaná. Naruto ani Sai se na chvíli nepřestali soustředit. Atmosféra je přímo vtáhla do boje. Začali fandit, pokřikovat. Tenhle tréning nebyl tréning. Byl to boj. Boj mezi senseiem a nováčkem. Youko použila i své vodní techniky a Kakashi svůj sharingan. Pro Youko to bylo poprvé co viděla v boji sharingan. Žasla. Youko se rozeběhla proti Kakashimu, ten na ni poslal tři stínové klony. zachvilku se proměnily v obláček vzduvhu a zmizely. Kakashi si vzal kunai a rozběhl se proti ní. Oba dva se zastavili asi pět metrů od sebe Otočili se a Sai povídá: ,,Kakashi vyhrál." LAe Naruto mu odpoví: ,,Podívej se pořádně." Sai se tedy podívá pořádně a nevěří svým očím. Youko mu vážně sebrala tu zatracenou rolničku a trvalo jí to asi čtyřicet pět minut!!! Jak to sakra dokázala!!! ,,Jsi dobrá." řekl Kakashi. ,,V taky nejste špatnej." odvětila Youko. ,,Seš skvělá." jásal Naruto, ,,příště si s tebou dám souboj já." dodal. ,,Vedla sis dobře." řekla Sai. ,,A co budem dělat teď?" zeptala se Youko. ,,No teď půjdem k Tsunade do kanclu, říct, že jsme dokončili ten tréning a pak asi půjdete domů děcka." řekl Kakashi a všichni se vydali směr hokage budova.

Tak co jak se líbí n.n??? Pls ňáký komentíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | Web | 16. března 2012 v 20:05 | Reagovat

Super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.