Yottsu no yōso - kapitola 2

14. března 2012 v 20:41 | Yoko-chan
Pro Tarei je tu část dvě!!!


Chvíli na sebe všichni jen tak koukali a nevěděli co říct. Pak to Tsunade roztrhla. ,,Takže aby ste se lépe poznali dám vám teď takovou misi. Je to spíše úkol, který když nesplníte tak si mě nepřejte. No nic teď půjdete všichni na vaše cvičiště a tam si dáte tréning. Toť vše." dokončila to Tsunade. ,,Baa-chan zrovna teď? Chtěl jsem si zajít na rámen." protestoval Naruto. Jenže to mu moc nepomohlo páč Tsunade po něm mrskla ten nejtěžší štos papírů co tam měla. Ostatní se neubránili smíchu. ,,Naruto tohle ti teda moc nepomohlo." řekl Sai, který se nemohl přestat smát. ,,Saii už mi s těma emocema lezeš na nervy." prosedil mezi zuby Naruto. ,,Nechci vám nic řikat, ale měli by jsme jít, protože Tsunade vypadá, že se asi neudrží a hodí po nás ten zbytek těch papírů co jí stojí na stole." Všichni jednoznačně souhlasili a zmizeli v obláčku kouře. Objevili se před budovou hokageho. ,,Jelikož nám Tsunade nestanovila čas kdy máme na to cvičiště dojít můžem si takovou menší procházku Konohou. Co říkáte?" zeptal se Kakashi. ,,Jo nic proti tomu nenamítám." řekl Sai. ,,Dobrý nápad sensei." odpověděl Naruto. ,,V poho." řekla Youko.

Pomalu se procházeli Konohou. Cestou potkali své přátele. Popovídali si. Představili jim jejich novou členku Youko, která poznala spoustu nových kamarádů, na které se může spolehnout, se kterými se může blíže seznámit. Pokračovali dál v cestě až došli k nemocnici když v tom Naruto navrhl jestli by se nemohli podívat na Sakuru-chan. Když už jsou tu. A tak se šlo do nemocnice. Vešli dovnitř a zamířili přímo k recepci. Tam se zeptali kde najdou Sakuru. Recepční jim odpověděla že momentálně je u jednoho pacienta, byl to pokoj číslo 205. Poděkovali ji a šli. Naštěstí nazebloudili takže to našli bez problému. Zaťukali a když se ozvalo dále, vešli. Sakura se celá rozzářila když uviděla své kamarády. ,,Co tu děláte?" zeptala se Sakura. ,,No," zhostil se otázky Kakashi, ,,po tvém odchodu nám Tsunade přidělila novou členku. Jmenuje se Fubuki Youko. A taky nám dala úkol, máme si jít zatrénovta, aby jsme se lépe poznali." dovykládal Kakashi. ,,Ahoj já jsem Haruno Sakura. Jsem ninja-medik a kapitánka ANBU. A také člen týmu 7." představila se Sakura. ,,Mě každý představuje, ale já se představím ještě jednou. Jmenuji se Fubuki Youko. A jsem členka týmu 7." řekla Youko. ,,Dobře zachvilku tu skončím, počkejte chvilku. Pak si s vámi popovídám." řekla Sakura. A opravdu za chvilku to měla hotový. Vyšla z pokoje na chodbu a společně se zakecali. Když skončili bylo asi půl jedný a Naruto už měl obrovský hlad, takže je všechny překecal ať jdou na rámen a povedlu se mu to. Šli tedy do Ichiraku. Naruto jako vždy spořádal svých obvyklých deset misek rámenu. ,,Naruto můžu se tě na něco zeptat? Jak velkej je tvůj žaludek? Já si totiž nejsem jistá jestli se ti do tý dutiny břišní vůbec něco jinýho než žaludek vejde." konstatovala Youko. ,,Já jsem si svůj žaludek za ty roky vytrénoval." usmál se Naruto. No po tak vydatném obědě se pomalu došourali ke cvičišti. První co udělali bylo že si lehli pod strom a usnuli. Když se vzbudili bylo něco kolo třetí odpoledne. Protáhli se a rozhodli se že se asi pustí do toho tréningu, jinak je Tsunade vážně zabije.

,,Tak nám ukaž co umíš." řekl Kakashi. ,,Tvůj úkol je sebrat mi tuhle rolničku." ukázal Kakashi. Sai a Naruto seděli opodál pod stromem a kochali se výhledem. ,,Jak dlouho na to mám?" zeptala se Youko. ,,Máš na to tři hodiny." oznámil Kakashi. ,,Huh? Tolik? Bude mi stačit hodina a půl." ušklíbla se. A Kakashi začal test.

Pokračování příště. Vím že je to možná málo, ale dál musím to dál jěště dovymyslet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | Web | 15. března 2012 v 19:45 | Reagovat

UÁÁÁÁÁÁ SUPÉÉÉR! Už jsem si to četla ve škole *-* je to dokonalý, takže, chci další část! :D

2 Yoko Yoko | E-mail | Web | 15. března 2012 v 20:11 | Reagovat

mám takový pocit že du zase psát :-)  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.