Cena za život 3.díl

5. prosince 2011 v 18:01 | Yoko-chan

Táák a máme tu třetí díl. Toto letí. Přeji pěkné čtení.

VARUJI-tohle bude extra krátké!!!!!!!!!!!!!!Bylo krásné ráno. Teplé sluneční paprsky pronikaly oknem do dívčího pokoje. Kde si spokojeně hověly naše šípkové růženky. Rozhodně se jim nechtělo vstávat. To bylo to poslední na co chtěly myslet, ale musely. Nemohly zůstat ve stejné vesnici jako on! Rychle se vypotácely z postele, zkulturnily se a virazily. Ještě před odchodem však skrily svou čakru,aby ji nemohl ten Sasíkův rudovlasý uječený dinosaurus vyčmuchat. Skákaly po větvých jak dvě opice, ne, dvě roztomilé a nebezpečné opičky.

Dorazily na rozlehlou mýtinu. Tam se zastavily, protože Saky vycítila přítomnost někoho druhého. "Vylezte!" poručila Sakura. "Našla jsi nás." odpověděl jeden z nich. "Kdo jste?" zeptal se nás. "My si jenom sundaly kapuce od svých plášťů. "T-to snad neni možný. T-ten meč, to je Onitsuki!!!!"vykřikl jeden z ninjů. "Cože to snad není možný."odpověděl lhostejně jejich boss.

"Tohle nemůže být pravý Onitsuki (=démoní měsíc), protože ten byl zničen pžed šetnácti lety." vstoupil do toho další. "Tak ty řikáš, že tohle neni ravý Onitsuki. Já ti ukážu jeho pravou sílu." naštvala se Yoko, chytla svůj meč a rozběhla se proti těm drzejm ninjům. Sakura nechtěla zůstat na ocet a tak se taky ochotně přidala. Hime no ken no shi (=princezna meče mrtvých), jak se přezdívalo Yoko předvedla svůj 'tanec' s mečem, který se jmenuje Akuma no hana (=ďáblův květ) a Sakura, které se přezdívalo Kiken'na utsukushi-sa (=nebezpečná kráska) předvedla Fushi no hana (=nesmrtelná květina). Byly s nima hotový za chvilku, ani se nazapotili. Zato ty ninjové měli co dělat. Celá louka byla zahalená těly, mrtvými těly, ale né tak docela. jeden ninja byl vážně zraněný, ale né mrtvý. Holky si toho nevšimly a on toho využil. Nepozorovaně zdrhnul. Bežel co mu síly stačili, až doběhl k jeskyni. Vešel do ní. "Vidím že si se už vrátil." ozvalo se. "A-ano." sotva ze sebe vykoktal. "A kde jsou ostatní?" zeptal se ten hlas. "Jsou mrtvý, jsem jediný kdo přežil." odpověděl. "Jak to!?" v tom uzáhadném hlase bylo slyšet naštvání. "Potkali jsme Hime no ken no kishi a-a měla pravý Onitsuki a také s sebou měla nějakou kamarádku, která když praštila pěstí do země tak se rozpadla vejpůl." vykřikl.

"Sakra ty pijavice mi ale pijou krev, musím se jich brzo zbavit." řekl ten hlas a vystoupil ze stínu. "Koho chceš zase zabít?" zeptal se otráveně Sasuke. "Ále nikoho důležitého. Jen dvě pijavice. Jedna se jmenuje Hime no ken no kishi a její kamarádka Kiken'na utsukushi-sa. Obě jsou z Konohy." dopověděl. "Hmm nic mi ty jména neřikaj."otráveně řekl Sasu. "Ale myslím že tvému kamarádovi Suigetsuovi by tyhle jména určitě něco říkali." šibalsky se usmál Kabuto (=ten tajemný hlas). "Mluvil tu někdo o mě?" ozval se Suigetsu. "Znáš jména Hime no ken no kishi a Kiken'na utsukushi-sa? Nebo třeba Onitsuki?" otázal se Kabuto. "Kde-kde jsi to slyšel!" znervózněl Sui. "No řekněme že tyhle dvě pravě vyřídili asi 30 ninjů během půl hodiny." "Cože?! Tohle neni možný! Za půl hodiny! To nejde!"křičel Sui. "Uklidni se." ozval se Sasu. "Bolí mě z tebe hlava." dodal. "A koho to zajímá!" vyjel na něho Sui. "Uklidněte se oba dva." utl to Kabuto. "Sasuke ty a tvůj tým se teď podíváte po těch dvou pijavicích, ALE nebude je vyprovokovávat k boji. Chci jen zjistit kdo jsou zač, takže je budete sledovat. Jasný!" rozkázal Kabuto. "Rozkaz." kývli všichni a odešli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miyu-chan Miyu-chan | Web | 8. prosince 2011 v 21:24 | Reagovat

Pěkný je to ^^

2 yukiko yukiko | 25. února 2012 v 2:26 | Reagovat

Těšim se až napíšeš další díl.. :-)^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.